WE ARE HIRING!!

Har du en brinnande passion för miljö – kundservice – marknadsföring – kommunikation och sociala medier?

Gillar du multitasking – arbeta i ett högt tempo och skapa relationer?

Är du en driven – engagerad och positiv ledare? 

Då vil vi lära dig att känna. 

Skicka din ansökan till info@toogoodtogo.com

Stian M. H. Olesen
Stian M. H. Olesen

CEO

Stian@toogoodtogo.com

Thomas Bjørn Momsen
Thomas Bjørn Momsen

COO

Thomas@toogoodtogo.com

Klaus B. Pedersen
Klaus B. Pedersen

CMO

Klaus@toogoodtogo.com

Adam P. Sigbrand
Adam P. Sigbrand

CCO

Adam@toogoodtogo.com

Brian Christensen
Brian Christensen

CTO

Brian@toogoodtogo.com

Preben Damgaard
Preben Damgaard

Angel Investor & Advisor

Birgit Aaby
Birgit Aaby

Angel Investor & Advisor

Mette Lykke
Mette Lykke

Angel Investor & Advisor

Christina Nielsen
Christina Nielsen

CFO

Silja Andersen
Silja Andersen

Brand Manager

Silja@toogoodtogo.com

We Are Hiring!!
We Are Hiring!!

Send us an application

info@toogoodtogo.com

Stig Nielsen
Stig Nielsen

Head of customerservice

Stig@toogoodtogo.com

Jeppe Hüttel
Jeppe Hüttel

Head of B2B

Jeppe@toogoodtogo.com

Vladimir
Vladimir

Iphone Developer

Vladimir@toogoodtogo.com

Hugo Rifbjerg
Hugo Rifbjerg

Backend Developer

Hugo@toogoodtogo.com

Anders
Anders

Sales Force/Sweden

anders@toogoodtogo.com

Andreas
Andreas

Sales Force/Sweden

Andreas@toogoodtogo.se

Erik
Erik

Sales Force/Sweden

Erik@toogoodtogo.se

Henrik
Henrik

Sales Force/Sweden

Henrik@toogoodtogo.se

Mathias
Mathias

Sales Force/Sweden

Mathias@toogoodtogo.se

Philip
Philip

Sales Force/Sweden

Philip@toogoodtogo.se

Tobias
Tobias

Sales Force/Sweden

Tobias@toogoodtogo.se

We need you!
We need you!

Send us an application

info@toogoodtogo.se

Selina Juul
Selina Juul

Volunteering Advisor

info@stopspildafmad.dk

Søren Tholle
Søren Tholle

Auditor

st@buusjensen.dk

Jamie
Jamie

Partner/UK

Chris
Chris

Country Manager/UK

Sophie Wiik
Sophie Wiik

Country Manager/Norge

Sophie@toogoodtogo.com

Lucie Basch
Lucie Basch

Country Manager/France

Lucie@toogoodtogo.com

We need you!
We need you!

Send us an application

info@toogoodtogo.com

Mattvett.no
Mattvett.no

Cooperation Partner

Ams@matvett.no

Stop Spild af Mad
Stop Spild af Mad

Cooperation Partner

info@stopspildafmad.dk

TGTG gris

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>